Пісочниця: тестування HD-карт починається 11 жовтня

04.10.2017

Близько року тому були вперше показані нові карти і зараз Wargaming запрошує вас особисто оцінити їх. Клікай по назві статті чи по зображенні аби переглянути статтю повністю!

Продовжуючи працювати над візуальною складовою, World of Tanks «викочує» в «Пісочницю» 12 повністю перероблених карт. Текстури, освітлення навколишнього світу і багато іншого - все це додасть глибини, краси і реалістичності на полях битв.

Подавайте заявку на участь в тестуванні і допомагайте з фінальними налаштуваннями.

Хоча розробники ігри World of Tanks і залишили ключові ігрові елементи на своїх місцях, через внесені зміни карти можуть здатися вам зовсім іншими. Саме з цієї причини перероблені локації спочатку стануть доступні в «Пісочниці». У Wargaming буде час проаналізувати ваші відгуки, визначити місця, які потребують доопрацювань, і налаштувань всього до виходу на основні сервера(тобто до "виходу на основу").

Друга, але не менш важлива причина - продуктивність. Такі значні зміни можуть збільшити навантаження на відеокарти. 

Тому Wargaming(надалі WG) хоче витратити додатковий час на оптимізацію стабільності і частоти кадрів на середніх настройках і слабких комп'ютерах, при цьому зберігши покращену графіку. «Пісочниця» дозволяє WG протестувати графічні зміни в реальних умовах, побачити, як вони будуть працювати на різних конфігураціях комп'ютерів, і додатково оптимізувати систему.