Хелловін вже близько!

23.10.2017

Мисливець за душами [World of Tanks]  Дивись анонс можливого нового режиму який скоріш за все має появитись в WOT. Клікай по назві статті чи по зображенні аби переглянути статтю повністю!

Коли приходить Хеллоуїн, грань між світом живих і світом полеглих стоншується. І немає спокою по той бік її. Безсмертний правитель світу полеглих в боях танків, похмурий Левіафан, повільно об'їжджає свої володіння, згинаючи спалені остови своїми могутніми гусеницями. Сила-силенна машин, знищених в боях, але спалюваних праведним гнівом, веде бій за можливість потрапити в краще місце, але у бездушного Левіафана інші плани.

Бути зберігачем світу танків, полеглих в боях, і суддею тих, хто опинився в цьому світі, для Левіафана недостатньо. Бажаючи зібрати справжній урожай душ, він формує армію поплічників і готується до захоплення нових територій. Протяжний стогін зношеного металу чути крізь потоншала грань між світами, а гігантські гусениці метр за метром скорочують відстань до Воріт, що відокремлюють страхітливу армію від заповітної мети. Число прибічників Левіафана росте, готуючись до битви, яка буде коштувати життя багатьом. Лиходії атакують Ворота, коли вони найбільш уразливі, - в ніч на Хеллоуїн.

Вступайте до лав захисників Воріт під час проведення спеціального ігрового події в цьому місяці. Стримуйте натиск армії злісних прихвоснів і не дайте Левіафану втілити свої моторошні плани в життя!

Ставки високі, а битва буде жорстокою. Якщо ви готові прийняти виклик, читайте детальну інформацію на цьому тижні.