Введіть підзаголовок тут

БОНИ

Бони - нова ігрова валюта в грі WOT

Де подивитися кількість бонів за медалі? 

ПРИМІТКА: Були виключені накопичувальні відзнаки, такі як «Відмінник бойової підготовки» і «За відмінну стрільбу», і залишили лише ті, що відображають видатні досягнення в рамках одного бою.

Розробники гри виокремили дві категорії нагород: епічні медалі і «Герой битви» - і відсортували їх по рідкісності. Другий фактор, що впливає на кількість доданих до медалі бонів, - техніка, на якій ви граєте: чим вище рівень, тим більше бонів.

Інформація по кількості зароблених медалей доступна у вікні результатів бою (вкладка «Детальний звіт», розділ «Бони»).

ВАЖЛИВО: Бони будуть нараховуватися виключно за відзнаки, отримані після виходу 9.20.1, щоб уникнути негативного ефекту на загальну економіку гри. 

Щоб дізнатися суму виплати за нагороду до початку бою, досить навести на неї курсор. У підказці буде вказано кількість бонів, яку ви заробите, здобувши цю нагороду на машині IV-VII, VIII-IX і X рівнів.

ПРИМІТКА: Кількість бонів за кожну з нагород не є фінальною і може змінитися.

Бони за медалі отримані у випадкових боях Copyright Partizan___001 ©2017
Бони за медалі отримані у випадкових боях Copyright Partizan___001 ©2017

Вдосконалене обладнання та передбойові інструкції

Під час загального тесту оновлення 9.19 багато гравців доклали чималих зусиль в «рангових боях», борючись з противником, сила якого зростала з кожним отриманим рангом. Але, поки загострення пристрастей не досяг апогею (а це обов'язково трапиться, коли почнеться сезон «рангових боїв»), можна розслабитися і подумати про те, як краще буде витрачати бони, зароблені в новому режимі.

За бони (і тільки за них!) Можна придбати перед-бойові інструкції і вдосконалене обладнання, які використовуються як в випадкових, так і в рангових боях, кланових битвах, турнірах і т. д., підвищуючи ефективність вашої машини і екіпажу. А тепер докладніше.

Вдосконалене обладнання

В оновленні 9.19 стали доступними 6 типів вдосконаленого обладнання. Вони будуть працювати аналогічно до стандартного устаткування, але з деякими відмінностями: вдосконалене обладнання буде давати більший бонус до параметрів техніки, на яку встановлено, а також поліпшене обладнання не має класів. Крім того, одночасна установка стандартного і вдосконаленого обладнання одного типу буде неможлива. Наприклад, неможливо одночасно встановити на машину Досилач та Експериментальну систему заряджання. Готуючи машину до бою, вам доведеться вибирати щось одне.

Щоб встановити вдосконалене обладнання, просто натисніть лівою кнопкою миші на слот обладнання в Ангарі та виберіть вкладку «Вдосконалене обладнання». Вдосконалене обладнання може бути демонтовано за золото і повторно встановлено на будь-яку машину, на яку можна встановити звичайне обладнання цього типу. Наприклад, Система відводу порохових газів не може бути встановлена ​​на техніку з відкритою рубкою, а Експериментальна система заряджання не може встановлюватися на машини з магазинною системою заряджання, такі як Bat.-Châtillon 25 t і т. п.

Перед-бойові інструкції

Крім вдосконаленого обладнання, за бони можна придбати особливі особисті резерви, іменовані перед-бойовоми інструкціями: шість для посилення обладнання і дев'ять для підвищення навичок і умінь екіпажу. Одна перед-бойова інструкція діє протягом одного бою. Залежно від типу, перед-бойова інструкція підвищує ТТХ машини, посилює вивчені або активує невивчені навички / вміння екіпажу.

Перед-бойові інструкції для обладнання частково підсилюють ефект від встановленого обладнання. Наприклад, ви встановили Досилач, Стабілізатор і Просвітлену оптику. Потім ви активуєте перед-бойову інструкцію для чого небудь із встановленого обладнання - і в найближчому бою обрана вами одиниця устаткування буде ще ефективніше виконувати свою роль.

Щоб встановити перед-бойову інструкцію, виберіть необхідну та натисніть по ній - при наявності достатньої кількості бон вона буде придбана. Щоб уникнути ненавмисної витрати бон на перед-бойові інструкції, опція автоматичного поповнення за замовчуванням відключена. 

При необхідності її можна активувати - при цьому після завершення бою буде автоматично поповнюватися саме та перед-бойова інструкція, яка щойно використовувалася в бою.


Всім удачі в ігрових баталіях!